HİZMET HATTI : 0 (258) 251 34 34

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

İşbu “Gizlilik Sözleşmesi, 28.02.2017 tarihinde, bu tarih ve sonrasında www.sahinlerparca.com  sitesini ziyaret eden tüm misafirlerimiz için geçerlidir.

Bu gizlilik ilkeleri Şahinler Otomotiv tarafından, hizmetlerden yararlanmayı talep eden tüm misafirlerimizin ve firmamızın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.sahinlerparca.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

www.sahinlerparca.com   sitesini ziyaret edip ve www.sahinlerparca.com  vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep eden tüm misafirlerimiz işbu "Gizlilik Sözleşmesi"nde belirtilen şartları kabul etmektedir.

Üyelik dolayısıyla veya www.sahinlerparca.com  sitemiz aracılığıyla doldurulan çeşitli form ve anketler ile üyelerimizin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soyisim-telefon-adres-e-posta vb.) şirketimiz veri tabanına toplanmaktadır.

Sizden talep ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı aşağıda belirtilmiştir
*** www.sahinlerparca.com   sitesiyle paylaştığınız tüm kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğinizin sağlanması için birçok farklı yöntem  (kriptolama, şifreler, fiziksel güvenlik vb.) kullanılmaktadır.

***Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

***Kişisel bilgileriniz; haberiniz ya da talimatınız olmaksızın kesinlikle üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmamakta, gerçekleştirdiğiniz işlem dışı hiçbir sebeple kullanılmamakta ve satılmamaktadır. Ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda, kişisel bilgilerinizi resmi makamlarla paylaşmaktadır.

***Firmamız, gizli bilgilerinizi kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ
***Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, güvenliğinizi en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.sahinlerparca.com   ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Sitemizde gerekli tüm önlemlerini almasına karşın, www.sahinlerparca.com   sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, firmamızın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.     

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

 

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Firmamızın Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

 

Firmamız, işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman www.sahinlerparca.com   sitesinde yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

 

Firmamız, www.sahinlerparca.com sitemizi ziyaret eden kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyası (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası site hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet'in kullanımını kolaylaştırır.

 

Teknik iletişim dosyası,  siteyi kaç kişinin ziyaret ettiğini, bir kişinin siteyi hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar sitede kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından  dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde uyarı verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için aşağıdaki mail adresine email gönderebilirsiniz. Firmamız’a ait aşağıdaki iletişim bilgileri kullanarak firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Firma Ünvanı: ŞAHİNLER MOTORLU ARAÇLAR OTOMOTİV HAYVANCILIK SAN. VE TİC. A.Ş.

Adres: ESKİHİSAR MAH. PAMUKKALE BULVERI NO:3 DENİZLİ

Eposta: sahinler@sahinleroto.com

Tel:  0 258 251 34 34

Fax: 0 258 251 28 48