HİZMET HATTI : 0 (258) 251 34 34

HAKKIMIZDA

Şirketimiz, 1983 yılında OTO ŞAHİNLER unvanı ile Denizli 2.Sanayi Sitesinde Fiat 50 NC yedek parçaları perakende ticareti ile faaliyete başlamış, 01.01.1985 tarihinde  “ŞAHİNLER OTOM. PARÇ. TİC. VE SAN KOLL. ŞTİ. MUSTAFA ŞAHİN VE ORTAKLARI” unvanı ile aynı adreste tüzel kişiliğe dönüşmüştür. 05.11.2013 tarihinde unvanını ŞAHİNLER MOTORLU ARAÇLAR OTOMOTİV HAYV. SAN VE TİC. A.Ş. olarak değiştirmiş.

Denizli merkez olmak üzere IVECO Yetkili Bayisi olarak faaliyetini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Şahinler Otomotiv yıllardır süregelen, insan faktörüne verdiği önemle ve insan faktörüne yatırım yapan yapısıyla gelişmiş ve geliştirmiştir. Kendi faaliyeti ile ilgili her faaliyeti bünyesi altına alma ilkesiyle işlerini kolaylaştırmış ve dışa bağımlılığını azaltmıştır. Sadece Denizli’de faaliyetlerini sınırlamayıp Afyon ve Muğla illerinde satış yapılandırması oluşturmuştur.

Yedek Parça toptan satışı ile daha geniş bir alanda etkinliğini sürdürmektedir.

Otomotiv sektöründe, aşağıdaki lokasyon ve konularda faaliyet göstermektedir;

IVECO ARAÇ SAN VE TİC. A.Ş.’nin Denizli, Afyon, Muğla, Aydın, Uşak illeri araç satışı

Denizli, Aydın, Afyon, Uşak illerinde IVECO Yetkili Servisliği,

Egzoz gazı emisyon ölçümü,

Fren testi,

T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı (Digital ve Analog (VDO markası) takograf ve BESTAŞ Mekanik takografı) Yetkili Takoğraf Kalibrasyonu merkezi olarak Takograf Satış, Servis ve Kalibrasyon faaliyeti,

OTTOZENİTH organizasyonun SUN noktası,

Akü satışı,

Lastik satışı

Madeni yağ satışı

Şirketimiz 2005 Yılında Ladik Sigorta Aracılık Hizmetlerini kurmuştur. 2005 Yılında Allianz Sigorta, 2009 yılında Ak sigorta acenteliğini almıştır. 2012 yılında da MAPFRE GENEL SİGORTA acenteliğini alarak faaliyetini genişletmiştir.

05.11.2013 tarihinde ise unvanını ŞAHİNLER MOTORLU ARAÇLAR OTOMOTİV HAYVANCILIK SAN VE TİC. A.Ş. olarak değiştirmiştir.

Şirketimiz ayrıca, 2014 yılından bu yana JAC ve TEU marka forkliftlerinin yetkili bayisi olarak KARATAŞ TARIMCILIK SAN. ve TİC. A.Ş.'nin TEU forkliftlerinin satışını yapmaktadır. 

 

Misyonumuz

Şahinler Otomotiv olarak;

Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize sürdürülebilir mutluluk sağlamak için varız..

 

Vizyonumuz

Şahinler Otomotiv olarak ulaşmayı amaçladığımız nokta olan Vizyonumuz;

Aidiyet duygusu ile durmaksızın ilerleyerek işini daha kurumsal, kaliteli, verimli ve etkin yaparak, temsil ettiğimiz markanın ve bölgemizin öncü şirketlerinden biri haline gelmek