HİZMET HATTI : 0 (258) 251 34 34

TESLİMAT ve İADE

TESLİMAT KOŞULLARI

08:30 – 14:00 Saatleri arasında www.sahinlerparca.com üzerinden oluşturulan siparişler için,

Stoklarımızda bulunan parçalarda en geç 3 işgünü içerisinde kargo edilecektir.

Stoklarımızda bulunmayan ancak Distribütör stoklarında mevcut parçalarda en kısa zamanda Distribütörden tedarik edilerek kargo edilecektir.

Kendi stoklarımızda ve Distiribütörün stoklarında bulunmayan parçalar, Distribütör tarafından temin edilip tarafımıza gönderilmesine müteakip kargo edilecektir.

www.sahinlerparca.com sitesinde ALICI tarafından doldurulan Sevkiyat adresine gönderim yapılacaktır. Kargo gönderim bedeli ALICI ya aittir.

İADE KOŞULLARI

İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 3 (üç) gün içerisinde, tarafımıza iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması şartıyla iade sürecinizi başlatabilirsiniz. 

Ürünü iade etmek için, ürünü orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte ŞAHİNLER MOTORLU ARAÇLAR OTOMOTİV HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -  Eskihisar Mahallesi Pamukkale Bulvarı No:3 Merkezefendi / Denizli adresine göndermelisiniz.

 

İadenizin kabul edilmesi için, ELEKTRİK VE ELEKTRONİK PARÇALAR GRUBUNDA yer alan parçaların ambalajı açılmamış olması, SARF MALZEME GRUBU ndaki sıvı/akışkan malzemelerin paket/bidon/varil/tüp ağız veya kapaklarının açılmamış olması, diğer grup parçaların ise denenmemiş, bozulmamış, takılmamış ve kullanılmamış olması gerekmektedir.


Ürünün bedelinin iadesi, İade işlemi sonuçlandıktan sonra kredi kartınıza/banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.